Gizlilik Politikası

Vatandaslikvize.com olarak vize ve vatandaşlık konusunda çeşitli bilgilendirmelere yer veriyoruz. Bu esnada gizlilik ve güvenliğinize önem veriyoruz. Sitemizin gizlilik politikalarını lütfen inceleyin.

Yorumlar

Yorum yazarken sizden adınız, mail adresiniz gibi bilgiler istemekteyiz. Bu bilgileri doğru olarak doldurmak zorunda değilsiniz. Ayrıca IP adresiniz de kayıt altına alınmaktadır.

Eğer Gravatar sitesini kullanıyorsanız mail adresiniz otomatik olarak tanımlanır ve bu sitede sizin seçmiş olduğunuz profil fotoğrafı kullanılır.

Form Bilgileri

Sitemize yorum bırakırken girdiğiniz bilgilerin kaydedilmesini seçebilirsiniz. Böylelikle, tekrar sitemize girip yorum yapmak istediğinizde bilgilerinizi tekrar yazmanız gerekmez. Kaydedilmesini istediğiniz bilgiler 1 sene boyunca kaydedilir ve daha sonra silinir.

Bilgi Gizliliği

Bir yorum bırakırsanız yaptığınız yorumla beraber bilgileriniz de sürekli olarak saklanmaktadır. Ancak bilgilerinizi 3. kişilerle paylaşmamaktayız. Yalnızca spam kontrolü amaçlı kayıt altına alınmakta.

Haklarınız

Sitemize yorum bıraktıysanız ve silinmesini istiyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Yorumunuz ve beraberinde bilgileriniz silinecektir.

  1. Gizlilik Politikası için yorumda bulun

    Gizlilik Politikası için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gizlilik Politikası için ilk yorumu yapabilirsin.